Program Prodej a půjčovna

Stránka DOWNLOAD software

1 program pro prodejnu a 1 program pro jakoukoliv půjčovnu či evidenci.

Hlavní instalace:
Oba tyto nabízené programy pracují v DOSu i pod Windows, spouštět je můžete dvojím způsobem - přes DOS, např. v M602 nebo jiném manažeru např.NC nebo přímo z Windows. Pokud chcete používat pouze program "PÚJČOVNA", musíte nejprve nainstalovat z balíčku "PRODEJNA" řídící software "UFAND". Program "UFAND" rozbalíte ze zazipovaného souboru a přesunete přímo na C:\, aby se nenacházel v jiném adresáři nebo podadresáři, ale přímo současně např. s adresářem Windows. Pak už jen rozbalíte program PRODEJNA nebo program PÚJČOVNA, které musí být rovněž uloženy přímo na C:\ a nikoli v podadresáři. Takže náhled na seznam programů na harddisku bude vypadat přibližně takto:

Spuštění programu "PRODEJNA" lze po otevření adresáře "PRODEJNA" a příkazem "prodej" = 2x kliknout myší ve Windows na ikonu "prodej" nebo napsat "prodej" na dolní řádek v DOSu v Manažeru. Tím je vše ohledně Prodejny vyřízeno.
Program PÚJČOVNA je nutné nejprve aktivovat, a to spuštěním příkazu "instal" = rovněž 2x kliknout ve Windows na ikonu "instal" v adresáři "PUJCOVNA" nebo napsat po otevření adresáře PUJCOVNA, na spodní řádek v manažeru DOSu příkaz instal. Spustí se procedura se zapsáním na harddisk, přístup je bez hesla takže jen potvrďte "ENTER" a opět "ENTER" na řádku 0. Odejděte ESC a po objevení chybového hlášení zadejte "ENTER". Tím je vše hotovo.
Takže ve Windows potvrďte tuto ikonu s názvem pujc nebo prodej.
Prodejna

Pujcovna

UFAND - řídící program.